1,2 ve 4 Kişilik Odalar
Öğrencilerimiz için bünyemizde tek kişilik, iki kişilik ve dört kişilik odalar mevcut olup. Odalarımızda banyo, tuvalet, kişisel dolap ve çalışma masası bulunmaktadır.
Sıcacık ve Huzurlu
Öğrenci yurdumuzda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca kış aylarında tesisimiz merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır.
Sınırsız İnternet Bağlantısı
24 saat kesintisiz öğrenci yurdumuzun her yerinden kullanılabilen kablosuz internet mevcuttur. Servis sağlayıcıdan temin edilen en yüksek hız kullanılmaktadır.
Aydında yurt, aydinda ekonomik yurt, aydında ucuz kiz yurdu, aydin uzur yurt, aydin ucuz konaklama, kampüse yakın ucuz kız yurtlari, aydin saglik yüksekokuluna yakin yurt, veteriner fakültesine yakin yurt, adüye yakin yurt, adnan menderes üniversitesine yakın yurt,aydin otogara en yakin ögrenci yurtlari Ana Sayfa - Aydın Özel Yağmur Kız Öğrenci Yurduaydın özel kız yurtları,aydın yurt,aydın kız öğrenci yurtları,Yağmur Kız Öğrenci Yurdu Aydın yurt, öğrenci yurdu, kız öğrenci, aydın yurtlar,aydın kız yurtları,aydındaki kız yurtları,aydın yurdu, aydın, adnan menderes üniversitesi, yurtkur, etüd , aydın devlet yurdu , aydındaki yurtlar, aydındaki özel yurtlar ,aydındaki kız yurtları, aydındaki yurtlar, aydın, aydın kız yurdu, öğrenci yurdu,aydındaki özel yurtlar, aydın öğrenci yurtları , öğrenci yurdu aydın , aydındaki öğrenci yurtları ,aydın yurt , aydındaki yurtlar , Aydın öğrenci yurtları, Aydında özel yurt, aydında yurtAydın ilindeki en rahat kız öğrenci yurdu ile sizlere yıllardan bu yana hem ucuz hemde kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ekonomik fiyatlarımız ve güler yüzlü hizmetimiz, rahat odalarımız ile daima tercih edeceğiniz aydın'daki eviniz olmaya kararlıyız.