İmkanlarımız
İnşaat aşamasından itibaren Özel Yurt olarak projelendirilmiştir. Yurdumuzda bir, iki ve dört kişilik odalarımız mevcuttur. Her odada banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Ortak kullanım değildir.
24 saat kesintisiz sıcak su bulunmakta olup çamaşırhanemiz her zaman hizmetinizdedir. 24 saat ulaşabileceğiniz personelimiz ile kendinizi daima evinizdeki gibi güvende hissedeceksiniz.
Yemekhanemizde güne başlarken en az 4 çeşit Kahvaltı ve kendi personelimiz tarafından hijyenik mutfağımızda hazırlanan akşam yemeği verilmektedir
Günün her saatinde odalarınızdaki çalışma masanız dışında, tesisimizde sakin, sessiz bir ortamda ders çalışmaya müsait bir etüd salonumuz da mevcuttur.
Günün yorgunluğunu arkadaşlarınızla birlikte atabileceğiniz, günlük gazete ve dergileri takip edip ve televizyon izleyebileceğiniz huzurlu bir ortam bulunmaktadır. Uzun sınav dönemlerinizde ve ihtiyaç duyduğunuz her an, sıcacık bir bardak çay ile yanında atıştırmalık hafif beslenmesler veya soğuk içecelere ulaşabileceğiniz kantinimiz hizmetinizdedir.
24 saat kesintisiz öğrenci yurdumuzun her yerinden kullanılabilen kablosuz internet mevcuttur. Servis sağlayıcıdan temin edilen en yüksek hız kullanılmaktadır.
Aydında yurt, aydinda ekonomik yurt, aydında ucuz kiz yurdu, aydin uzur yurt, aydin ucuz konaklama, kampüse yakın ucuz kız yurtlari, aydin saglik yüksekokuluna yakin yurt, veteriner fakültesine yakin yurt, adüye yakin yurt, adnan menderes üniversitesine yakın yurt,aydin otogara en yakin ögrenci yurtlari İmkanlarımız - Aydın Özel Yağmur Kız Öğrenci Yurduşehir merkezinde, 1 kişilik oda, ekonomik yurt, ekonomik öğrenci yurdu,banyo wc, odada tv bağlantısı, merkezi ısıtma, asansör internet, kablosuz internet, okullara yakın, edüt salonu, dinlenme salonu sıcak su çamaşırhane, yemekhaneŞehir Merkezinde,1, 2 ve 4 Kişilik Odalar, Her Odada Banyo ve WC, Odalarda TV Bağlantısı, Merkezi Isıtma, Asansör, 7/24 Sınırsız Internet, Kablosuz Internet, Etüt Salonu, Dinlenme Salonu,7/24 Sıcak Su, Çamaşırhane ve Yemekhane, Üniversite Kampüsü'ne 2.5 Km,Aydın Sağlık Y.Okulu'na 100 m, Aydın Sağlık M.Y.Okulu'na 100 m, ADÜ Veteriner Fakültesi 5 km, Aydın Otogarı'na 1.8 Km, T.C.D.D. Tren Garı'na 300 m